Ratownicy reanimowali mężczyznę przed wjazdem na festyn lotniczy w Przylepie

03 czerwiec 2018
Autor:  Redakcja
Ratownicy reanimowali mężczyznę na festynie lotniczym w Przylepie Redakcja

Do zdarzenia doszło w niedzielę, 3 czerwca, kilka minut po godzinie 15:00. Na ulicy Strażackiej w Przylepie doszło do nagłego zatrzymania krążenia u starszego mężczyzny.

Mężczyzna prawdopodobnie jechał skuterem. W pewnym momencie źle się poczuł i upadł na ziemię.

Na miejsce zdarzenia niezwłocznie przybyli ratownicy medyczni, którzy odpowiedzialni byli za zabezpieczenie festynu. Niemalże natychmiast podjęta została akcja reanimacyjna. Nieprzytomnego mężczyznę na noszach przeniesiono do karetki. Liczyła się każda sekunda, w grę wchodziło ludzkie życie.

W międzyczasie policjanci zamknęli cześć drogi dojazdowej do festynu, powstały utrudnienia. Na miejsce przybył także zespół ratownictwa medycznego z zielonogórskiej stacji pogotowia.

Mężczyznę udało się uratować. Został przetransportowany do szpitala w Zielonej Górze.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.