Wypadek w Siedlisku. Kierujący uderzył w drzewo

03 czerwiec 2018
Autor:  Redakcja
Wypadek w Siedlisku. Kierujący pod wpływem uderzył w drzewo OSP Siedlisko

Do wypadku doszło w niedzielę, 3 czerwca. O godzinie 00:20 w miejscowości Siedlisko kierujący samochodem osobowym uderzył w drzewo. Prawdopodobnie był on pod wpływem alkoholu.

Kierujący Renault Megane wypadł z drogi, a następnie uderzył w drzewo. Przód pojazdu został dość mocno zniszczony. Kierujący mężczyzna był prawdopodobnie pod wpływem alkoholu.

Na miejscu pracowały 3 zastępy straży pożarnej oraz policjanci z nowosolskiej drogówki. Przybył również Zespół Ratownictwa Medycznego, który po przebadaniu kierującego zadecydował o zabraniu go do szpitala.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.