Pożar w centrum Zielonej Góry. Strażacy mieli utrudniony dojazd (ZDJĘCIA)

03 czerwiec 2018
Autor: 
Pożar w centrum Zielonej Góry. Strażacy mieli utrudniony dojazd Redakcja

W niedzielę, 3 czerwca, około godziny 20:30, dyżurny zielonogórskich strażaków otrzymał zgłoszenie o pożarze za budynkiem przy ulicy Batorego 30.

Najpierw słychać było wybuch, później pojawił się dym. Nie obyło się bez interwencji straży pożarnej. Paliły się śmieci i kable.

Strażacy na miejsce pożaru próbowali dojechać ulicą Batorego (od ZUS'u). Niestety, ze względu na trwające prace remontowe dojazd okazał się niemożliwy. Dowódca wraz z rotą strażaków udał się na rozpoznanie, a kierowca wozu gaśniczego musiał szukać alternatywnej drogi.

Pożar stłumiono za pomocą gaśnic. Później dogaszono go przy użyciu lini szybkiego natarcia. To nie pierwszy pożar w tej okolicy. 

Jak relacjonują mieszkańcy okolicznych domów, nieraz informowali o braku bądź utrudnionym dojeździe do ich posesji. Niestety, problem ten został zbagatelizowany. - Czy musimy czekać aż stanie się tragedia? - dopytują.

MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u