Pijany kierowca miał problemy z zaparkowaniem... Pod Komendą Miejską Policji (FILM)

05 czerwiec 2018
Autor: 

Kilkanaście minut po północy zastępca dyżurnego gorzowskiej Policji wraz z operatorem monitoringu zauważyli dziwnie zachowujące się auto, które na prawie pustym parkingu przy Komendzie Miejskiej Policji w Gorzowie Wlkp. bardzo długo, z problemami próbowało zaparkować. Po sprawdzeniu tej sytuacji okazało się, że problemy kierowcy z zaparkowaniem wynikają z jego stanu psychofizycznego. Mężczyzna miał promil alkoholu w swoim organizmie.

W niedzielę, 3 czerwca, kilka minut po północy zastępca dyżurnego gorzowskiej Policji oraz operator monitoringu dostrzegli dziwną sytuację. Na parking przy komendzie podjechał osobowy ford. Nie było by w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że na parkingu, gdzie było wiele pustych miejsc, kierowca nie mógł sobie poradzić z zaparkowaniem pojazdu. Zanim wykonał jakikolwiek manewr, przez dłuższy czas stał w miejscu. Dodatkowo dwukrotnie zmieniał światła z mijania na drogowe.

Sytuacja była dla policjantów niezrozumiała i wzbudziła ich podejrzenia, że kierowca forda może być nietrzeźwy. Gdy do niego podeszli, aby to sprawdzić od razu wyczuli silną woń alkoholu. W związku z tym, funkcjonariusze sprawdzili stan trzeźwości mężczyzny i okazało się, że miał on w organizmie ponad promil alkoholu.

- 33-letni obywatel Ukrainy odpowie teraz za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości oraz za brak posiadanego przy sobie prawa jazdy podczas kierowania. Jak oświadczył 33-latek dokument zostawił w swoim miejscu zamieszkania na Ukrainie. Grozi mu za to do 2 lat pozbawienia wolności. - podaje st. sierż Mateusz Sławek z Zespołu Prasowego KWP w Gorzowie Wlkp.

MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u