Pędził 118 km/h na "pięćdziesiątce". 23-latek stracił prawo jazdy (FILM)

06 czerwiec 2018
Autor:  Redakcja
Pędził 118 km/h na "pięćdziesiątce". 23-latek stracił prawo jazdy KPP Strzelce Krajeńskie

Trzy miesiące przerwy w kierowaniu pojazdami czeka 23-letniego kierującego, który na ograniczeniu do 50 km/h pędził przez miejscowość Dobiegniew z prędkością 118 km/h. Ponadto nieodpowiedzialny kierujący został ukarany mandatem i punktami karnymi. Całą sytuację nagrała kamera w nieoznakowanym radiowozie.

Wszystko wydarzyło się w niedzielę, 3 czerwca. Policjanci ze Strzelec Krajeńskich wyposażeni w nieoznakowany radiowóz z rejestratorem patrolowali Drogę Krajową nr 22. W Dobiegniewie, około godziny 20:00 funkcjonariusze zauważyli osobowe BMW, którego kierujący jechał z nadmierną prędkością. Pomiar wideorejestratorem tylko to potwierdził.

- Okazało się, że 23-latek przekroczył dopuszczalną w tym miejscu prędkość o niemal 70 km/h. Nieodpowiedzialne zachowanie zakończyło się dla młodego kierowcy zatrzymaniem prawa jazdy na trzy miesiące, mandatem w kwocie 500 złotych oraz 10 punktami karnymi - mówi sierż. szt. Tomasz Bartos ze strzeleckiej policji.

To już 47 nieodpowiedzialny kierowca, któremu tylko w tym roku policjanci ze strzeleckiej drogówki zatrzymali prawo jazdy za przekroczenie prędkości o ponad 50 km/h w terenie zabudowanym.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u