Spełnij swoje dziecięce marzenie! Zostań strażakiem!

06 czerwiec 2018
Autor: 
Spełnij swoje dziecięce marzenie! Zostań strażakiem! Redakcja

Każdy z nas, będąc małym chłopcem marzył, aby w przyszłości zostać strażakiem i gasić pożary. Wbrew pozorom, straż pożarna to nie tylko pożary i wypadki, ale również możliwość zawarcia nowych znajomości, poszerzenia swojej wiedzy oraz aktywnego uczestnictwa w życiu strażackiej rodziny. Już dziś możesz spełnić swoje marzenie z dzieciństwa i zostać strażakiem!

Ochotnicza Straż Pożarna "Racula" w Zielonej Górze prowadzi nabór członków do podziału bojowego. Wszystkie osoby zainteresowane, które ukończyły 18 lat mogą zgłaszać się do dh. Mateusza pod numerem telefonu 502-502-227.

Straż w Raculi to jednostka z ponad 70-letnią historią, która w zeszłym roku wzbogaciła się o dwa fabrycznie nowe pojazdy do działań ratowniczych. Obecnie na wyposażeniu ochotników znajduje się średni samochód gaśniczy Mercedes, bus marki Ford oraz ciężki Jelcz, którego druhowie skrupulatnie odrestaurowują.

MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u