Zderzenie czterech samochodów na DK27 w Świdnicy (ZDJĘCIA)

09 czerwiec 2018

W sobotę, 9 czerwca, chwilę po godzinie 14, na Drodze krajowej nr 27 doszło do zderzenia 4 samochodów osobowych. 

O godzinie 14:15 do Dyżurnego Miejskiego Stanowiska Kierowania Państwowej Straży Pożarnej w Zielonej Górze wpłynęło zgłoszenie o zderzeniu 4 samochodów osobowych na drodze krajowej numer 27 na wysokości Świdnicy. Na miejsce zdarzenia zostały zadysponowane 3 zastępy straży pożarnej, w tym ochotnicy z pobliskiej jednostki w Świdnicy.

Toyota najechała na tył Chevroleta, który w wyniku uderzenia przejechał na drugą stronę jezdni i wpadł do rowu. W zdarzeniu udział brały również dwa inne pojazdy Opel oraz Peugeot. 

- W wyniku zdarzenia poszkodowana została jedna osoba, która została przewieziona do szpitala na szczegółowe badania - podaje podinsp. Małgorzata Barska z KMP w Zielonej Górze. 

Obecnie na drodze krajowej 27 wprowadzony został ruch wahadłowy.

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u