Naćpany motocyklista jechał bez uprawnień. Przy sobie miał kolejne narkotyki (ZDJĘCIA)

11 czerwiec 2018
Autor:  Redakcja
Naćpany motocyklista jechał bez uprawnień. Przy sobie miał kolejne narkotyki KPP Świebodzin

42-letni motocyklista pod wpływem środków odurzających przerobił tablicę rejestracyjną i pomimo cofniętych uprawnień wyruszył w trasę. Został zatrzymany przez świebodzińskich policjantów na terenie Gminy Lubrza. Mężczyzna za swoje czyny odpowie przed sądem.

Wszystko wydarzyło się w ubiegłym tygodniu. Policjanci ze Świebodzina zatrzymali kierującego motocyklem, który posiadał dziwnie wyglądającą tablicę rejestracyjną. Podczas kontroli okazało się, iż część liter została przerobiona w celu uniemożliwienia ich odczytania, a tym samym zidentyfikowania pojazdu i kierowcy.

W trakcie kontroli kierujący był bardzo pobudzony, co zwróciło uwagę policjantów. Wstępne badania narkotesterem wykazały, że mężczyzna może znajdować się pod wpływem środków odurzających. - Test wskazał obecność amfetaminy oraz heroiny. W związku z tym 42-latkowi została pobrana krew do badań - mówi sierż. sztab. Marcin Ruciński, rzecznik świebodzińskiej policji.

Podczas dalszych działań policjanci ujawnili u mężczyzny foliową torebkę, w której znajdowała się heroina. - Kierujący został zatrzymany i usłyszał zarzuty. Za popełnione czyny odpowie teraz przed sądem - dodaje sierż. sztab. Ruciński.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u