Podejrzana paczka wywołała alarm w zielonogórskiej firmie kurierskiej. Ewakuowano personel (ZDJĘCIA)

11 czerwiec 2018
Autor:  Redakcja
Podejrzana paczka wywołała alarm w zielonogórskiej firmie kurierskiej KMP Zielona Góra

Do zdarzenia doszło w poniedziałek, 11 czerwca, nad ranem. Zielonogórscy policjanci otrzymali zgłoszenie o ładunku wybuchowym, który miał znajdować się w jednej z paczek przekazanych firmie kurierskiej. Z budynku firmy ulokowanej w Zielonej Górze - Zawadzie ewakuowano wszystkich pracowników.

Rano do dyżurnego zielonogórskiej policji wpłynęła informacja od pracownika firmy kurierskiej, który przypuszczał, że w jednej z paczek może znajdować się materiał wybuchowy. Na miejsce natychmiast skierowano patrole policji oraz funkcjonariuszy z zabezpieczenia pirotechnicznego KMP w Zielonej Górze. W międzyczasie przeprowadzona została ewakuacja całego obiektu.

Od samego początku w działaniach udział brał pies wyszkolony do wyszukiwania materiałów wybuchowych. Później na miejsce zdarzenia przyjechali pirotechnicy z Samodzielnego Pododdziału Antyterrorystycznego Policji KWP w Gorzowie Wielkopolskim.

Podejrzana paczka została dokładnie sprawdzona. W środku nie znaleziono żadnych niebezpiecznych materiałów. Pracownicy firmy wrócili do swoich zajęć.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u