Pojazd dostawczy z ramą przełamaną na pół zatrzymany przez funkcjonariuszy ITD (ZDJĘCIA)

12 czerwiec 2018
Pojazd dostawczy przełamany na pół zatrzymany przez funkcjonariuszy ITD WITD Gorzów Wlkp.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek, 11 czerwca. Inspektor ITD zatrzymał do kontroli pojazd dostawczy z pękniętą ramą pojazdu. Dostawczak był bez ładunku, ale jego stan wskazywał na to, że nie jedno już przewiózł.

Pojazd był w fatalnym stanie technicznym. Inspektor udał się z nim na miejsce, gdzie znajdował się zespół kontrolny ważący pojazdy. Tam poddano go szczegółowej kontroli.

W wyniku dokładnej kontroli stanu technicznego stwierdzono, że rama pojazdu jest pęknięta po obu jego stronach. Niesprawne było również oświetlenie. - Takie uszkodzenie ramy pojazdu zdecydowanie eliminuje go z użytkowania, dlatego inspektor zatrzymał dowód rejestracyjny pojazdu oraz zakazał kierowcy jego używania - mówi Bogdan Trzpis, Wojewódzki Inspektor Transportu Drogowego.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u