Ciężarówka śmiertelnie potrąciła rowerzystkę w Kolsku. Droga jest zablokowana (ZDJĘCIA)

19 czerwiec 2018
Autor:  Redakcja
Ciężarówka śmiertelnie potrąciła rowerzystkę w Kolsku. Droga jest zablokowana KPP Świebodzin, OSP Kolsko

Do zdarzenia doszło we wtorek, 19 czerwca, po godzinie 18:00. Na Drodze Wojewódzkiej nr 315 w miejscowości Kolsko samochód ciężarowy potrącił rowerzystkę. Kobieta zginęła na miejscu. Droga jest zablokowana.

Kierujący ciężarówką jechał w kierunku Konotopu. Rowerzystkę potrącił zaraz za skrzyżowaniem ulic Młyńskiej i Piastowskiej z DW nr 315. Kobieta zginęła na miejscu. Miała 83 lata.

Na miejscu pracuje nowosolska policja. Obecny był także zespół pogotowia z lekarzem. Do zadań policjantów należy teraz zbieranie śladów, ustalenie przyczyny oraz wszystkich szczegółów tego tragicznego wypadku.

Do zdarzenia wysłano również strażaków z Nowej Soli oraz miejscowych ochotników. Strażacy rozstawili na drodze parawan ochronny, a gdy zapadnie zmrok będą oświetlać teren działań. Na miejsce przybył również strażacki dźwig ze Świebodzina, który pomógł podnieść ciężarówkę.

Na miejscu zdarzenia przeprowadzono oględziny miejsca i zwłok. Pojazd zabezpieczono do dalszych czynności z udziałem biegłego z zakresu ruchu drogowego. Zaplanowano również sekcję zwłok.

Droga jest zablokowana. Policja wprowadziła objazd.

20.06.18 | Godzina 5:00 - Droga została odblokowana.

 • Senator Wadim Tyszkiewicz zaprasza do współpracy lubuską młodzież

  Senator Wadim Tyszkiewicz zaprasza do współpracy lubuską młodzież

  Senator Wadim Tyszkiewicz zaprasza młodych ludzi do rozwijania swoich umiejętności i zdobywania wiedzy w pracy parlamentarnej. Zaproszenie dotyczy młodzieży stawiającej pierwsze kroki, ale już z pewną wiedzą, w dziedzinie prawa, informatyki czy dziennikarstwa.

 • Czy rozpoznajesz tego mężczyznę?

  Czy rozpoznajesz tego mężczyznę?

  Policjanci z Komisariatu II poszukują mężczyzny podejrzewanego o kradzież roweru marki KTM Streetmaster w nocy 30.06/01.07 z klatki schodowej bloku przy ulicy Rydza Śmigłego 66. Osoby, które rozpoznają mężczyznę na zdjęciach proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z komisariatem.

 • Podczas Winobrania uważaj na złodzieja!

  Podczas Winobrania uważaj na złodzieja!

  Przed zielonogórskimi policjantami ogromne wyzwanie – zabezpieczenie Winobrania i wszystkich imprez towarzyszących świętu naszego miasta, natomiast przed uczestnikami Winobrania także wyzwanie – nie dać się okraść kieszonkowcom.

 • Miała dwa i pół promila i jechała autem

  Miała dwa i pół promila i jechała autem

  Młodszy aspirant Zbigniew Dobija, policjant komendy miejskiej w Zielonej Górze pracujący na co dzień jako przewodnik psa służbowego udowodnił wczoraj tezę, że policjantem jest się 24 godziny na dobę, bez względu na to czy jest się w służbie czy też poza nią. Wracając po służbie do domu, jadąc samochodem zauważył i zatrzymał nietrzeźwą kierującą, która jak się później okazało, miała dwa i pół promila alkoholu w organizmie. Za jazdę w stanie nietrzeźwości grozi jej do 2 lat pozbawienia wolności i wysoka grzywna.

 • Policja wyznaczyła milion złotych nagrody za wskazanie sprawcy zatrucia Odry!

  Policja wyznaczyła milion złotych nagrody za wskazanie sprawcy zatrucia Odry!

  Policja wyznaczyła milion złotych nagrody za wskazanie sprawcy lub sprawców zatrucia Odry!

 • Policyjny pościg za motocyklistą. Całe zajście zarejestrowała kamera (FILM)

  Policyjny pościg za motocyklistą. Całe zajście zarejestrowała kamera (FILM)

  Zielonogórscy policjanci zatrzymali kierującego motocyklem, który zignorował polecenia do zatrzymania i próbował uciekać. Po zatrzymaniu okazało się, że mężczyzna kierował znajdując się pod działaniem środków odurzających, a także miał sądowy zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. Całe zajście zarejestrowała kamera nasobna policjanta.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u