Pijany kierujący spowodował kolizję w Krośnie Odrzańskim. Miał przeszło 2,5 promila (ZDJĘCIA)

19 czerwiec 2018
Autor:  Redakcja
Pijany kierujący spowodował kolizję w Krośnie Odrzańskim. Miał przeszło 2,5 promila KPP Krosno Odrzańskie

W poniedziałek, 18 czerwca, na rondzie w Krośnie Odrzańskim doszło do kolizji dwóch pojazdów. Jak się okazało sprawca zdarzenia miał w swoim organizmie ponad 2,5 promila alkoholu. Nikomu nic się nie stało. Mężczyźnie zatrzymano prawo jazdy oraz dowód rejestracyjny. Za jazdę w stanie nietrzeźwości grozi mu do dwóch lat pozbawienia wolności.

Kierujący BMW wjeżdżając na rondo Zesłańców Sybiru, nie zachował ostrożności i doprowadził do zderzenia z kierującym Audi. - Jak się okazało 39-latek miał w organizmie przeszło 2,5 promila alkoholu. Przybyła na miejsce policjantka zatrzymała mężczyźnie prawo jazdy oraz dowód rejestracyjny - mówi asp. szt. Justyna Kulka, rzecznik krośnieńskiej policji.

Mężczyzna został doprowadzony do komendy na czynności, a jego auto trafiło na policyjny parking. 39-latek odpowie za spowodowanie kolizji oraz jazdę w stanie nietrzeźwości. Grozi mu kara grzywny, ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

- To kolejna sytuacja, w której nieodpowiedzialny kierowca powoduje swoim zachowaniem zagrożenie nie tylko dla siebie, ale i innych. Tylko od początku czerwca, policjanci krośnieńskiej drogówki zatrzymali siedem osób pod wpływem alkoholu. Prosimy kierowców o rozsądek - apeluje asp. szt. Kulka.Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u