Wypadek na trasie Ostrzyce - Trzebiechów. Jedna osoba została ranna. W akcji śmigłowiec LPR (ZDJĘCIA)

19 czerwiec 2018
Autor:  Redakcja
Wypadek na trasie Ostrzyce - Trzebiechów. Jedna osoba została ranna. W akcji śmigłowiec LPR OSP Trzebiechów

Do zdarzenia doszło we wtorek, 19 czerwca, chwilę przed godziną 11:00. Na trasie Ostrzyce - Trzebiechów samochód osobowy czołowo uderzył w drzewo. Na miejsce wysłano służby ratownicze. Przyleciał również śmigłowiec LPR. Droga była zablokowana.

Kierujący pojazdem marki Land Rover jechał w kierunku Trzebiechowa. Na jednym z zakrętów z niewyjaśnionych jeszcze przyczyn wypadł on z trasy i czołowo uderzył w przydrożne drzewo. Przód osobówki został mocno zniszczony. Kierowca w samochodzie podróżował sam.

Na miejsce przybyły wszystkie służby ratownicze. Przyleciał także śmigłowiec LPR z bazy w Zielonej Górze. Strażacy z Sulechowa wraz z ochotnikami z Trzebiechowa zabezpieczyli rozbity samochód. Z kolei ratownicy medyczni i lekarz zajęli się rannym kierowcą. Po udzieleniu pomocy na miejscu wypadku został on przetransportowany śmigłowcem do szpitala w Nowej Soli.

Funkcjonariusze z zielonogórskiej drogówki zabezpieczyli wszystkie ślady, a następnie zajęli się ustalaniem dokładnego przebiegu tego zdarzenia. Wkrótce policjanci z Nowej Soli podjadą do szpitala, gdzie sprawdzą stan trzeźwości mężczyzny.

Droga na czas działań była zablokowana. Policja wprowadziła objazdy.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.