Odpowie przed sądem za stalking, groźby i naruszenie miru domowego

20 czerwiec 2018
Odpowie przed sądem za stalking, groźby i naruszenie miru domowego pixabay.com

Prokurator Rejonowy w Świebodzinie skierował do sądu akt oskarżenia przeciwko 38 letniemu mężczyźnie, który w dniach 11 marca i 14 kwietnia 2018 r. będąc w stanie nietrzeźwości siłowo wdarł się do domu pokrzywdzonej, uszkadzając zamek w drzwiach wejściowych, naruszając mir domowy i wbrew żądaniu pokrzywdzonej lokalu tego nie chciał opuścić.

Oskarżony od początku stycznia 2018 do 14 kwietnia 2018 r. uporczywie nękał pokrzywdzoną wysyłając jej znaczną ilość wiadomości tekstowych SMS, wykonując liczne połączenia telefoniczne, nachodził ją w miejscu zamieszkania, groził, dążył do kontaktu z pokrzywdzoną wbrew jej woli wzbudzając tym samym u niej uzasadnione poczucie zagrożenia i istotnie naruszając jej prywatność.

Na wniosek prokuratora Sąd Rejonowy w Świebodzinie Zamiejscowy VI Wydział Karny w Sulechowie zastosował wobec mężczyzny tymczasowe aresztowanie na okres 3 miesięcy.

Oskarżonemu grozi kara pozbawienia wolności do lat 3.

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.