Łotewski kierowca ciężarówki na podwójnym gazie. Miał prawie 1,4 promila

20 czerwiec 2018
Autor:  Redakcja
Łotewski kierowca ciężarówki na podwójnym gazie. Miał prawie 1,4 promila WITD Gorzów Wlkp.

Wszystko wydarzyło się w środę, 20 czerwca, na Drodze Krajowej nr 92 w Wilkowie. Nad ranem inspektorzy ITD zatrzymali tam ciężarówkę do kontroli. Od kierowcy było czuć silną woń alkoholu.

Kierowca przewoził artykuły spożywcze z Hiszpanii do Łotwy. W Wilkowie został zatrzymany do rutynowej kontroli. Inspektor w trakcie pobierania dokumentów od kierowcy wyczuł od niego silną woń alkoholu.

Po przeprowadzeniu badania trzeźwości okazało się, że miał on prawie 1,4 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Kierowca został zatrzymany, a następnie przekazany funkcjonariuszom policji celem prowadzenia dalszych czynności.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.