Groźny wypadek w Cybince. Osobówka z impetem uderzyła w stojące pojazdy. To kolejne zdarzenie w tym miejscu (ZDJĘCIA)

23 lipiec 2018
Autor:  Redakcja
Groźny wypadek w Cybince. Osobówka z impetem uderzyła w stojące pojazdy OSP Cybinka

Do groźnego wypadku doszło w poniedziałek, 23 lipca, o godzinie 4:00. W Cybince na remontowanym odcinku Drogi Krajowej nr 29 w stojący na czerwonym świetle samochód osobowy najechała inna osobówka. Dwie osoby zostały ranne. To kolejne zdarzenie w tym miejscu. Wcześniej w ten sam sposób zginęła jedna osoba, a trzy zostały ranne.

Pojazdy zderzyły się w miejscu, w którym wprowadzony jest ruch wahadłowy. W stojący na czerwonym świetle samochód marki Audi z impetem najechał kierujący Renault. Na koniec Audi odbiło się i uderzyło jeszcze w Skodę. Zderzenie było stosunkowo silne. Na drogę wyleciało wiele elementów karoserii.

Pierwszy na miejsce zdarzenia dotarł zastęp straży pożarnej z OSP w Cybince wraz z miejscowym Zespołem Ratownictwa Medycznego. Strażacy wspólnie z ratownikami po szybkim zabezpieczeniu miejsca zdarzenia od razu przystąpili do udzielania kwalifikowanej pierwszej pomocy wszystkim poszkodowanym. W międzyczasie do Cybinki przybyli strażacy ze Słubic oraz kolejny zespół pogotowia.

Decyzją ratowników medycznych do słubickiego szpitala przetransportowane zostały dwie osoby. Tam przeszły one szczegółowe badania. Ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Wkrótce na miejsce zdarzenia przybył patrol policji z Wydziału Ruchu Drogowego oraz służba drogowa. Na czas obsługi zdarzenia przez służby ruchem wahadłowym kierowali strażacy. Działania na DK-29 trwały przez około 2 godziny.

To kolejne zdarzenie w tym miejscu. Wcześniej w identyczny sposób zginęła jedna osoba, a trzy zostały ranne.Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u