Wypadek w Kosierzu pod Krosnem Odrzańskim. Zderzyły się dwa pojazdy (ZDJĘCIA)

01 sierpień 2018
Autor:  Redakcja
Wypadek w Kosierzu pod Krosnem Odrzańskim. Zderzyły się dwa pojazdy OSP Dąbie

Do wypadku doszło w piątek, 1 sierpnia, nad ranem. W Kosierzu na drodze wojewódzkiej nr 288 zderzyły się dwa pojazdy. Jedna osoba została poszkodowana. Droga była zablokowana.

Zderzył się Peugeot Boxer oraz Volkswagen Golf. Najbardziej zniszczona została osobówka. Ponadto z obu pojazdów wyciekły płyny eksploatacyjne.

Na miejsce wysłano 2 zastępy straży pożarnej z Krosna Odrzańskiego oraz zastęp ochotników z Dąbia. Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia i rozbite pojazdy, a następnie zajęli się osobą poszkodowaną. W międzyczasie do Kosierza przybył zespół pogotowia oraz patrol policji.

Droga była całkowicie zablokowana przez ponad 2 godziny. Strażacy wyznaczyli objazdy i kierowali tam samochody.Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u