Drzewo spadło na przyczepę i przygniotło 12-letniego chłopca. W ciężkim stanie trafił smigłowcem do szpitala (ZDJĘCIA)

02 sierpień 2018
Autor:  Redakcja
Drzewo spadło na przyczepę i przygniotło 12-letniego chłopca. W ciężkim stanie trafił smigłowcem do szpitala KWP Gorzów Wlkp.

Wszystko wydarzyło się w czwartek, 2 sierpnia. W miejscowości Osiek na przyczepę campingową spadło drzewo, które przygniotło 12-letnie dziecko. Chłopiec w ciężkim stanie trafił do szpitala.

Przez powiat strzelecko-drezdenecki przechodziła gwałtowna burza. Nagle w miejscowości Osiek wprost na przyczepę campingową spadło wysokie i masywne drzewo. W środku znajdowały się trzy osoby - kobieta i dwóch chłopców.

Wiatrołom zgniótł przyczepę i przygniótł 12-letniego chłopca. Dziecko doznało poważnych obrażeń, a ponadto nie miało żadnych funkcji życiowych. Początkowo reanimację prowadzili ratownicy WOPR, a następnie przejęli ją ratownicy z karetki pogotowia, którzy wspólnie ze strażakami przez około 40 minut wspólnie walczyli o życię dziecka.

Po ustabilizowaniu czynności życiowych, 12-latek został przełożony na deskę ortopedyczną i przeniesiony do śmigłowca LPR. Dziecko w stanie ciężkim trafiło do szpitala w Szczecinie.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u