Pożar samochodu osobowego na trasie pomiędzy Maszewem a Granicami. W akcji 3 zastępy straży pożarnej. Pojazd spłonął doszczętnie

05 sierpień 2018
Pożar samochodu osobowego na trasie pomiędzy Maszewem a Granicami. W akcji 3 zastępy straży pożarnej. Pojazd spłonął doszczętnie OSP STRAŻ Pożarna GMINA Maszewo Lubuskie

W sobotę, 4 sierpnia, o godzinie 14:29 do Dyżurnego Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego w Krośnie Odrzańskim wpłynęło zgłoszenie o pożarze samochodu na Drodze Wojewódzkiej numer 138, pomiędzy Maszewem a Granicami. Do zdarzenia zadysponowane zosłaty 3 zastępy straży pożarnej w tym ochotnicy z Połęcka.

W wyniku awarii doszło do pożaru pojazdu marki Jaguar, który uległ doszczętnemu spaleniu. Przybyli na miejsce strażacy zajęli się dogaszeniem płonącego już wraku. Jedna z dwóch osób podróżujących pojazdem została poparzona. Osobie poszkodowanej strażacy udzielili pierwszej pomocy przedmedycznej po czym przekazali ją załodze przybyłej karetki pogotowia ratunkowego.

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u