Ciężarówka przewróciła się na A2 na wysokości Rogozińca i zablokowała drogę w kierunku Poznania (ZDJĘCIA)

14 sierpień 2018
Autor:  Redakcja
Ciężarówka przewróciła się na A2 na wysokości Rogozińca i zablokowała drogę w kierunku Poznania OSP Brójce

Do zdarzenia doszło we wtorek, 14 sierpnia. Po godzinie 7:00 na Autostradzie A2 na wysokości miejscowości Rogoziniec przewróciła się ciężarówka. Droga była zablokowana, a na trasie stworzyły się gigantycznie korki. Dopiero około godziny 10:15 odblokowany został jeden pas ruchu.

Ciężarówka na warszawskich numerach rejestracyjnych przewróciła się na 81. kilometrze autostrady pomiędzy węzłami Jordanowo i Trzciel. Zestaw z nieznanych przyczyn przewrócił się i całkowicie zablokował trasę w kierunku Warszawy.

Do akcji wysłano strażaków zawodowych z Międzyrzecza i Świebodzina oraz pobliskich ochotników z miejscowości Brójce. Przybył również zespół pogotowia oraz policja. W środku pojazdu znajdowały się dwie osoby, lecz nie odniosły one większych obrażeń.

Droga w kierunku Poznania była zablokowana. Dopiero około 10:15 pomoc drogowa postawiła na koła kabinę pojazdu. Wtedy służby mogły odblokować już jeden pas ruchu. Gdy korek w większości się rozładuje droga zostanie ponownie zablokowana, aby bezpiecznie podnieść resztę zestawu.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u