Trzy zdarzenia drogowe w rejonie Sulechowa. Pracowita niedziela dla służb ratowniczych (ZDJĘCIA)

26 sierpień 2018
Autor:  Redakcja
Trzy zdarzenia drogowe w rejonie Sulechowa. Pracowita niedziela dla służb ratowniczych Redakcja

Z akcji na akcje - tak można podsumować pracowitą niedzielę, 26 sierpnia, dla sulechowskich służb ratowniczych. W ciągu kilku godzin doszło do 3 zdarzeń drogowych, w tym dwóch poważnych. Ratowników prężnie wspomagała załoga śmigłowca LPR z Zielonej Góry.

Do pierwszego zdarzenia doszło jeszcze przed godziną 14:00. - 38-letni kierujący Mercedesem AMG prawdopodobnie podczas manewru wyprzedzania złapał pobocze i wypadł z drogi - mówi podinsp. Małgorzata Stanisławska, rzeczniczka zielonogórskiej policji. Osobówka skosiła drzewo i uderzyła w kolejne na wysokości około 2,5 metrów. Do szpitala trafił 38-letni kierowca ze złamaniem podudzia oraz jego 11-letni syn.

Kolejne zdarzenie miało miejsce na trasie Smolno Wielkie - Ostrzyce. Około 15:30 52-letnia kierująca Oplem Astra na łuku drogi straciła panowanie nad pojazdem i dachowała. Jechała z nią 36-letnia pasażerka. - Czuć było od nich woń alkoholu - relacjonuje świadek wypadku. Pasażerka Opla z urazem głowy została przetransportowana do szpitala śmigłowcem, a kierująca karetką pogotowia.

Już po kilku minutach w Nowym Jaromierzu doszło do ostatniego incydentu. Opel Vectra zderzył się tam z Volkswagenem. Z obu pojazdów wyciekły płyny eksploatacyjne. Na szczęście w wyniku zdarzenia nikt nie doznał poważnych obrażeń. Do szpitala na szczegółowe badania przetransportowano ambulansem tylko jedną osobę.Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u