Skwierzyna: Wracali z wakacji trasą S3. Gdy "złapali gumę" kierująca straciła panowanie nad autem i uderzyła w barierkę (ZDJĘCIA)

28 sierpień 2018
Autor:  Redakcja
Wracali z wakacji trasą S3. Gdy "złapali gumę" kierująca straciła panowanie nad autem i uderzyła w barierkę OSP Skwierzyna

Do zdarzenia doszło w poniedziałek, 27 sierpnia, pod wieczór. Na trasie S3 pod Skwierzyną kierująca samochodem osobowym nie opanowała pojazdu gdy "złapała gumę" i uderzyła w barierki. Wraz z dziećmi wracała z wakacji. Po zakończeniu działań rodziną zaopiekowali się miejscowi strażacy-ochotnicy.

Wszystko wydarzyło się na pasie ruchu w kierunku Gorzowa Wielkopolskiego. - Pod Skwierzyną kierująca osobowym Hyundaiem nagle "złapała gumę" w przednim prawym kole - relacjonują ochotnicy ze Skwierzyny. Kobieta straciła panowanie nad pojazdem i uderzyła w barierki energochłonne. Samochód odbił się od nich i stanął w poprzek jezdni. Wraz z nią podróżowała dwójka dzieci. Rodzina wracała z wakacji.

Na miejsce natychmiast wysłano zastęp straży pożarnej z Międzyrzecza oraz dwa zastępy z OSP w Skwierzynie. Strażacy od razu zabezpieczyli pojazd, a w międzyczasie psychicznie wspierali rodzinę biorącą udział w zdarzeniu.

Po chwili na trasę S3 przybył również patrol policji oraz zespół pogotowia. Ratownicy dokładnie przebadali rodzinę. Na szczęście nikt nie odniósł żadnych, poważnych obrażeń.

- Po zakończeniu działań pomogliśmy rodzinie. Przetransportowaliśmy ich do remizy, skąd odebrał ich dziadek i pojechali w dalszą drogę do Szczecina - mówi dh. Michał Kowalewski, prezes OSP w Skwierzynie.

Na czas obsługi zdarzenia przez policję zablokowany był jeden pas ruchu. Pomimo to ruch na trasie S3 odbywał się płynnie i bez większych utrudnień.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u