16-letni Dawid Frąckowiak z Nowej Soli wyszedł dziś z domu i zaginął

03 wrzesień 2018
Autor: 
16-letni Dawid Frąckowiak z Nowej Soli wyszedł dziś z domu i zaginął KPP Nowa Sól

Policjanci z Nowej Soli prowadzą poszukiwania 16-letniego Dawida Frąckowiaka. Nastolatek w poniedziałek, 3 września, wyszedł z domu i do tej pory nie nawiązał żadnego kontaktu z rodziną.

Funkcjonariusze proszą, aby każda osoba mogąca przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionego skontaktowała się z nimi pod numerem telefonu 68 4763111, 997 lub 112.

Rysopis zaginionego:

  • Wzrost - ok. 175-180 cm
  • Waga - szczupła budowa ciała
  • Włosy - ciemne

Aktualizacja 04.09.18: Chłopiec został odnaleziony - podaje nowosolska policja.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.