Policjanci po służbie zatrzymali dilera narkotyków. Był poszukiwany aż trzema listami gończymi

04 wrzesień 2018
Policjanci po służbie zatrzymali dilera narkotyków. Był poszukiwany aż trzema listami gończymi Lubuska Policja

W sobotnie popołudnie, 1 września, jeden z policjantów Wydziału do walki z Przestępczością Narkotykową zielonogórskiej komendy miejskiej wybrał się z rodziną na zakupy do centrum handlowego. W pewnym momencie zauważył mężczyznę, o którym wiedział, że był poszukiwany.

Aby się upewnić czy mężczyzna dalej jest poszukiwany zadzwonił do kolegi z wydziału kryminalnego. Policjant, który na co dzień zajmuje się poszukiwaniem takich osób potwierdził te przypuszczenia. Jednocześnie okazało się, że funkcjonariusz wydziału kryminalnego przebywa niedaleko i zadeklarował koledze swoją pomoc. W ciągu kilku minut przyjechał na miejsce i obaj policjanci zatrzymali poszukiwanego, a o zatrzymaniu powiadomili dyżurnego jednostki. Ten na miejsce skierował patrol.

Zatrzymany mężczyzna trafił do policyjnej celi. Poszukiwany to 25-letni mieszkaniec Zielonej Góry. Mężczyzna był poszukiwany aż trzema listami gończymi przez Sąd Rejonowy w Zielonej Górze do odbycia kary roku i 7 miesięcy pozbawienia wolności za posiadanie i rozprowadzanie narkotyków oraz wykroczenia drogowe.

- Mężczyzna wiedząc, że jest poszukiwany ukrywał się przed policjantami i zmienił miejsce zamieszkania. - dodaje podinsp. Małgorzata Stanisławska - Rzecznik KMP w Zielonej Górze

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u