Nadal trwają intensywne poszukiwania sławianina Macieja Wróblewskiego

05 wrzesień 2018
KPP Wschowa

Policja, straż miejska, wszystkie pozostałe służby ratownicze, jak również osoby zaprzyjaźnione z rodziną zaginionego 73 - letniego sławianina Macieja Wróblewskiego prowadzą nadal intensywne poszukiwania.

Wachlarz podejmowanych działań jest bardzo szeroki. Policja bierze pod uwagę wszystkie możliwe wersje zdarzeń. Wszystkie osoby, które posiadają jakąkolwiek wiedzę o zaginionym proszone są o kontakt pod nr telefonu 65540 8211, bądź 112.

Zaginiony Maciej Wróblewski, znany wśród mieszkańców gminy Sława właściciel apteki na starym rynku w Sławie ostatni raz widziany był 21 sierpnia br. koło godziny 19.15. Mężczyzna nie zabrał ze sobą żadnych urządzeń telekomunikacyjnych i oddalił się w nieznanym kierunku. Do dnia dzisiejszego nie nawiązał kontaktu z rodziną, znajomymi. Miejsce pobytu 73 - latka jest nadal nieznane.

Do działań poszukiwawczych zaangażowani są policjanci, strażnicy miejscy, ratownicy wodni ze Sławy, jak również rodzina, znajomi zaginionego i mieszkańcy Sławy, którzy sprawdzają skrupulatnie każdą informację mogącą przyczynić się do odnalezienia 73 - latka.

Wszystkie osoby posiadające informacje, w szczególności z okolic Sławy proszone są o kontakt osobiście bądź telefonicznie z Wydziałem Kryminalnym Komendy Powiatowej Policji we Wschowie pod nr 65 540 8250 lub 65 540 8211, dzwoniąc na numer alarmowy 112.

O sprawie pisaliśmy już w artykule: Zaginął 73-letni Maciej Wróblewski ze Sławy. Wschowska policja prosi o pomoc w poszukiwaniach

opr. podkom. Maja Piwowarska Oficer Prasowy KPP Wschowa

Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.