Strzelanina w Obiszowie pod Głogowem. Jedna osoba ranna

09 wrzesień 2018
Strzelanina w Obiszowie pod Głogowem. Jedna osoba ranna Jakub W.

W niedzielę, 9 września, kilka minut przed godziną 17:00 w miejscowości Obiszów (gmina Grębocice) doszło do strzelaniny. Trwa policyjna obława za sprawcami.

Grupa nieznanych mężczyzn nagle zaatakowała dwie osoby idące ulicą. W trakcie szamotaniny jeden z napastników oddał strzał z broni palnej. W użyciu były również inne niebezpieczne przedmioty.

Jedna osoba z raną postrzałową nogi została przetransportowana karetką pogotowia do szpitala. Jej życiu nie zagraża żadne niebezpieczeństwo. Ponadto w wyniku zdarzenia uszkodzony został pojazd marki Opel Vivaro.

Napastnicy tuż po zdarzeniu oddalili się samochodem w nieznanym kierunku. Cały czas trwa za nimi policyjna obława. Informacja o tym incydencie wpłynęła już do wszystkich komend na Dolnym Śląsku.

Według relacji świadków zdarzenia, sprawcami byli trzej mężczyźni. Mieli poruszać się oni busem na ukraińskich numerach rejestracyjnych.

- Policjanci nieustannie wyjaśniają wszystkie okoliczności tego zdarzenia. Ustalają oni napastników oraz działają w kierunku ich zatrzymania - podaje dla portalu NewsLubuski.pl asp. szt. Paweł Petrykowski, Rzecznik Prasowy Komendanta Wojewódzkiego Policji we Wrocławiu.

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u