Podjenin: Zahaczył o drzewo, uderzył w zaparkowane auto i uciekł (ZDJĘCIA)

13 wrzesień 2018
Autor: 
Podjenin: Zahaczył o drzewo, uderzył w zaparkowane auto i uciekł OSP Bogdaniec

Wszystko wydarzyło się w czwartek, 13 września, w podgorzowskiej miejscowości Podjenin. W nocy kierowca terenówki uderzył w zaparkowane na poboczu auto. Oba pojazdy zablokowały drogę, a sprawca uciekł z miejsca zdarzenia.

Około godziny 1:40 kierowca samochodu terenowego czołowo uderzył w auto zaparkowane na poboczu. - Widać, że jechał "bokiem" po poboczu, zahaczył o drzewo i wpadł na osobowkę - relacjonuje świadek zdarzenia. Oba pojazdy zostały mocno uszkodzone.

Do Podjenina wysłano służby ratownicze. Strażacy zabezpieczyli rozbite pojazdy, a policjanci zebrali wszystkie ślady. Sprawca uciekł z miejsca zdarzenia jeszcze przed ich przyjazdem.

Okoliczności tego incydentu ustalają funkcjonariusze z gorzowskiej drogówki. Ponadto nieustannie poszukują oni sprawcy zdarzenia.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u