Zielonogórscy strażacy wezwani do pożaru pustostanu. W ostatnich dniach to już codzienność

16 wrzesień 2018
Autor: 
Strażacy wezwani do pożaru pustostanu. W ostatnich dniach to już codzienność Redakcja

W niedzielę, 16 września, po godzinie 15:00 do dyżurnego zielonogórskich strażaków wpłynęło zgłoszenie o pożarze w pustostanie przy ul. Strzeleckiej. Po piątkowym pożarze to kolejna interwencja w tym budynku.

Informacja otrzymana przez strażaków dotyczyła dymu, który miał wydobywać się z budynku. Na miejsce wysłano zastęp gaśniczy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 1 w Zielonej Górze.

Ratownicy szybko pojawili się na miejscu. Przy użyciu bosaków oraz innego sprzętu burzącego dokładnie sprawdzili oni całe poddasze. Po zadymieniu nie było już żadnego śladu. - Możliwe, że po ostatnim pożarze odnowiło się kilka zarzewi ognia - mówi świadek zdarzenia.

W ostatnich dniach strażacy z Zielonej Góry niemalże codziennie wyjeżdżali do interwencji związanych z pożarem pustostanów. Wcześniej paliło się w obiekcie przy ul. Dworcowej oraz w tym samym budynku przy ul. Strzeleckiej.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.