Wypadek w Wojcieszycach koło Gorzowa. Poszkodowane 3 osoby, w tym dwoje dzieci (ZDJĘCIA)

16 wrzesień 2018
Autor: 
Wypadek w Wojcieszycach. Poszkodowane 3 osoby, w tym dwoje dzieci OSP Kłodawa, OSP Santocko

Dwa samochody osobowe zderzyły się w niedzielę, 15 września, w Wojcieszycach koło Gorzowa Wielkopolskiego. Ranne zostały trzy osoby, w tym dwoje dzieci. Droga była zablokowana.

Do zdarzenia doszło w centrum wsi. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący pojazdem marki Audi A4 za szybko wyjeżdżał z posesji i czołowo uderzył w bok Audi A6 jadącego w kierunku Kłodawy. Rozbite pojazdy całkowicie zablokowały drogę.

Na miejsce wypadku wysłano 2 zastępy straży pożarnej z Gorzowa oraz kolejne dwa z pobliskich jednostek OSP w Kłodawie oraz Santocku. Przyjechał również zespół pogotowia oraz patrol z gorzowskiej drogówki. W wyniku zdarzenia poszkodowane zostały trzy osoby - dorosły oraz dwoje dzieci.

Strażacy szybko zabezpieczyli oba pojazdy. Po zakończeniu wszystkich czynności prowadzonych przez policjantów zostały one zholowane. Droga w miejscu zdarzenia była zablokowana.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.