Wypadek w Wojcieszycach koło Gorzowa. Poszkodowane 3 osoby, w tym dwoje dzieci (ZDJĘCIA)

16 wrzesień 2018
Autor: 
Wypadek w Wojcieszycach. Poszkodowane 3 osoby, w tym dwoje dzieci OSP Kłodawa, OSP Santocko

Dwa samochody osobowe zderzyły się w niedzielę, 15 września, w Wojcieszycach koło Gorzowa Wielkopolskiego. Ranne zostały trzy osoby, w tym dwoje dzieci. Droga była zablokowana.

Do zdarzenia doszło w centrum wsi. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący pojazdem marki Audi A4 za szybko wyjeżdżał z posesji i czołowo uderzył w bok Audi A6 jadącego w kierunku Kłodawy. Rozbite pojazdy całkowicie zablokowały drogę.

Na miejsce wypadku wysłano 2 zastępy straży pożarnej z Gorzowa oraz kolejne dwa z pobliskich jednostek OSP w Kłodawie oraz Santocku. Przyjechał również zespół pogotowia oraz patrol z gorzowskiej drogówki. W wyniku zdarzenia poszkodowane zostały trzy osoby - dorosły oraz dwoje dzieci.

Strażacy szybko zabezpieczyli oba pojazdy. Po zakończeniu wszystkich czynności prowadzonych przez policjantów zostały one zholowane. Droga w miejscu zdarzenia była zablokowana.

 • Bezpłatne zajęcia, warsztaty, pokazy dla dzieci i ich opiekunów z Ukrainy

  Bezpłatne zajęcia, warsztaty, pokazy dla dzieci i ich opiekunów z Ukrainy

  Zielonogórski Ośrodek Kultury zorganizował we wszystkich swoich placówkach bezpłatne zajęcia dla ukraińskich dzieci. Zajęcia są skierowane do dzieci od 2 roku życia. 

 • Wypadek przy pracy? Sprawdź jakie otrzymasz świadczenia z ZUS

  Wypadek przy pracy? Sprawdź jakie otrzymasz świadczenia z ZUS

  W województwie lubuskim w pierwszym półroczu w wypadkach przy pracy ucierpiało 669 osób z czego 4. z nich śmiertelnie. W niektórych branżach wystarczy chwila nieuwagi, aby doszło do wypadku. Co zrobić, gdy już tak się stanie? Jakie świadczenia powypadkowe z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych można otrzymać?

 • Wypadek pod Gubinem. Droga jest zablokowana.

  Wypadek pod Gubinem. Droga jest zablokowana.

  Dziś około 13 na skrzyżowaniu drogi krajowej nr 32 z drogą wojewódzką 286, tj. Czarnowice - Gubin - przejście graniczne Gubinek doszło do zdarzenia z udziałem 3 samochodów osobowych. Droga jest zablokowana. Policja zorganizowała objazd.

 • Policyjna mapa wypadków drogowych ze skutkiem śmiertelnym

  Policyjna mapa wypadków drogowych ze skutkiem śmiertelnym

  To już 3. edycja projektu na rzecz bezpieczeństwa ruchu drogowego pn. Wypadki drogowe ze skutkiem śmiertelnym – Wakacje 2021, który spotkał się z pozytywnym odbiorem społecznym oraz dużym zainteresowaniem mediów.

 • Planujesz wyjazd? Sprawdź mapę utrudnień drogowych GDDKiA

  Planujesz wyjazd? Sprawdź mapę utrudnień drogowych GDDKiA

  Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad udostępnia podróżnym mapę utrudnień drogowych. Korzystając z niej jesteśmy w stanie zaplanować podróż tak, by w razie potrzeby ominąć korki.

 • Trzy lubuskie medale w Tokio

  Trzy lubuskie medale w Tokio

  Tych nazwisk nie wypada nie znać - Tadeusz Michalik, Anna Puławska i Karolina Naja to dzisiejsi lubuscy medaliści Igrzysk Olimpijskich.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u