Pilne! Śmiertelny wypadek na S3 koło Zielonej Góry. Droga zablokowana

17 wrzesień 2018
Autor: 
Pilne! Śmiertelny wypadek na S3 koło Zielonej Góry Redakcja

Do zdarzenia doszło w niedzielę, 16 września. Po godzinie 23:00 na trasie S3 w kierunku Zielonej Góry zderzyły się 2 samochody osobowe. Jedna osoba nie żyje, wiele zostało rannych. Droga jest zablokowana.

Oba pojazdy zostały kompletnie zniszczone. Na miejscu cały czas pracują służby ratownicze z Zielonej Góry oraz Sulechowa.

Trasa S3 jest całkowicie zablokowana. Ruch odbywa się "starą trójką" przez Cigacice. Utrudnienia mogą potrwać nawet do godziny 7:00.

Nowe informacje: "Tragedia na trasie S3 pod Cigacicami. Jedna osoba nie żyje, sześć zostało rannych (ZDJĘCIA)"

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.