Kolizja na skrzyżowaniu w Zielonej Górze. Sprawca wjechał na czerwonym świetle (ZDJĘCIA)

18 wrzesień 2018
Kolizja na skrzyżowaniu w Zielonej Górze. Sprawca wjechał na czerwonym świetle Redakcja

Do zdarzenia doszło we wtorek, 18 września, przed godziną 19:30. W Zielonej Górze na newralgicznym skrzyżowaniu ulic Wojska Polskiego, Wyszyńskiego i Zacisze zderzyły się dwa samochody osobowe. Jedna osoba trafiła do szpitala. Występują utrudnienia w ruchu.

Kierująca pojazdem marki Volkswagen Passat jechała ul. Zacisze w kierunku Wyszyńskiego. Nagle uderzył w nią jadący ul. Wojska Polskiego kierowca Seata, który miał wjechać na skrzyżowanie na czerwonym świetle. Pojazdy zderzyły się czołowo-bocznie i częściowo zablokowały drogę.

Na miejsce wysłano 2 zastępy straży pożarnej oraz patrole policji. Przybył też zespół pogotowia. Strażacy opatrzyli pasażera Seata, a ratownicy medyczni zajęli się kierującą Volkswagenem. Poszkodowana kobieta została przetransportowana do zielonogórskiego szpitala, gdzie przejdzie szczegółowe badania. W pojeździe przewoziła ona psa, którym zaopiekował się świadek zdarzenia.

Na skrzyżowaniu występują utrudnienia w ruchu. Pojazdy będzie można sholować dopiero po otrzymaniu informacji o stanie zdrowia kierującej Volkswagenem.Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u