Gubin: Dziecko wypadło z trzeciego piętra. Jego stan jest poważny

19 wrzesień 2018
Autor: 
Gubin: Dziecko wypadło z trzeciego piętra. Jego stan jest poważny Redakcja/zdjęcie poglądowe

W Gubinie po godzinie 19:00 na Placu Katedralnym doszło do tragicznego zdarzenia. - Sześcioletni chłopiec wypadł z trzeciego piętra - informuje asp. szt. Justyna Kulka z krośnieńskiej policji. Trwa akcja ratownicza.

Do akcji natychmiast wysłano najbliższy zespół pogotowia. Kiedy ratownicy dojechali na miejsce w drodze do Gubina był już śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego z Zielonej Góry, który w asyście strażaków wylądował na stadionie miejskim.

Ranny chłopczyk szybko został przekazany pod opiekę załogi śmigłowca. Jego stan jest bardzo poważny. Obecnie nie wiadomo jakich obrażeń dokładnie doznał.

- Na miejscu zdarzenia cały czas trwają policyjne czynności. Ustalamy wszystkie okoliczności tego incydentu. Obecnie na temat szczegółów zdarzenia nie możemy nic więcej powiedzieć - mówi dla NewsLubuski.pl asp. szt. Justyna Kulka, rzecznik krośnieńskiej policji.

Godzina 20:30 - 6-latka przetransportowano śmigłowcem LPR do szpitala w Zielonej Górze. - Podejrzewa się u niego urazu jamy brzusznej i kręgosłupa - dodaje Kulka.Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u