Dachowanie pod Zieloną Górą. Dwie osoby zbiegły z miejsca zdarzenia (ZDJĘCIA)

26 wrzesień 2018
Autor: 
Dachowanie pod Zieloną Górą. Dwie osoby zbiegły z miejsca zdarzenia Redakcja

Do zdarzenia doszło w środę, 26 września. O godzinie 21:19 do zielonogórskich służb ratowniczych wpłynęło zgłoszenie o wypadku za miejscowością Wysokie. Dachował tam samochód osobowy. W pojeździe została tylko jedna osoba, a dwie pozostałe uciekły z miejsca zdarzenia.

Mężczyzna kierujący samochodem marki Renault Clio jadąc prawdopodobnie od przeprawy promowej z niewyjaśnionych jeszcze przyczyn zjechał z drogi i uderzył w znak drogowy. Następnie pojazd dachując wpadł do przydrożnego rowu. - Zderzenie musiało być bardzo silne. Części karoserii samochodu rozsypały się po całej drodze - ocenia świadek zdarzenia. W zniszczonej osobówce została tylko jedna osoba. Pozostała dwójka zbiegła z miejsca zdarzenia prawdopodobnie nie udzielając pomocy osobie poszkodowanej.

Do akcji zadysponowano 4 zastępy straży pożarnej, trzy zespoły pogotowia oraz patrol policji. Strażacy sprawnie zabezpieczyli rozbity pojazd i opatrzyli osobę poszkodowaną. - Wbrew zgłoszeniu była ona przytomna. Doznała jedynie ogólnych skaleczeń i potłuczeń - mówi dyżurny zielonogórskich strażaków. Po przekazaniu ekipie pogotowia trafiła ona do szpitala, gdzie przejdzie szczegółowe badania.

W międzyczasie pozostali strażacy od samego początku przeszukiwali okoliczne pola oraz zarośla w poszukiwaniu dwóch uciekinierów. Dokładnie sprawdzono też pobliskie tory kolejowe. Później dołączył do nich funkcjonariusz z psem tropiącym.

Droga w miejscu zdarzenia jest zablokowana. Policjanci nieustannie ustalają wszystkie okoliczności tego incydentu. Wszystko wskazuje na to, że zdarzenie zostanie zakwalifikowane jako wypadek drogowy.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.