Wypadek na skrzyżowaniu w Zielonej Górze. Jedna osoba jest poszkodowana (ZDJĘCIA)

14 październik 2018
Autor: 
Wypadek na skrzyżowaniu w Zielonej Górze. Jedna osoba poszkodowana Redakcja, Czytelnik

Do zdarzenia doszło w niedzielę, 14 października, o godzinie 11:00. Na skrzyżowaniu ulic Energetyków i Elektronowej w Zielonej Górze zderzyły się 2 samochody osobowe. Występują utrudnienia w ruchu.

To informacja z ostatniej chwili. Zderzyły się dwa samochody osobowe - Ford i Toyota. Na miejsce wysłano 2 zastępy straży pożarnej oraz zespół pogotowia. Strażacy zabezpieczają rozbite pojazdy i rozlane płyny eksploatacyjne, a ratownicy medyczni zajmują się kierowcą Toyoty. Jest on przytomny, lecz w dużym szoku.

Na skrzyżowaniu pojawili się również policjanci z zielonogórskiej drogówki, którzy zabezpieczyli teren akcji. Po zakończeniu działań strażaków będą oni ustalać wszystkie okoliczności oraz dokładny przebieg tego incydentu.

Na skrzyżowaniu występują nieznaczne utrudnienia w ruchu.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.