Nietków: Kobieta w ciąży uderzyła autem w jelenia (ZDJĘCIA)

14 październik 2018
Autor: 
Nietków: Kobieta w ciąży uderzyła autem w jelenia OSP Nietków

Kierująca osobowką jadąc drogą koło Nietkowa potrąciła jelenia. Kobieta była w ciąży. Na miejsce wezwano służby ratownicze.

Do zdarzenia doszło w niedzielę, 14 października, o godzinie 11:20. Na trasie Leśniów Wielki - Nietków wprost pod nadjeżdżający samochód osobowy marki Renault Scenic wbiegł jeleń. Kierująca nim kobieta w ciąży nie miała możliwości uniknięcia zdarzenia i potrąciła zwierzę.

Kobieta dojechała do wsi i zaparkowała osobówkę w pobliżu kościoła. Tam przybyły już służby ratownicze. Strażacy zabezpieczyli auto i sprawdzili stan zdrowia kobiety. Kierująca nie doznała jednak żadnych obrażeń. Nie było konieczności jej transportu do szpitala.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.