Kolizja na newralgicznym skrzyżowaniu w Zielonej Górze

18 październik 2018
Autor: 
Kolizja na newralgicznym skrzyżowaniu w Zielonej Górze

Do zdarzenia doszło w czwartek, 18 października, kilka minut po godzinie 11:00. W Zielonej Górze na newralgicznym skrzyżowaniu ulic Wojska Polskiego, Wyszyńskiego i Zacisze zderzyły się dwie osobówki. Występują utrudnienia w ruchu.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca Hyundaiem jechała ulicą Zacisze w kierunku Wyszyńskiego. Na środku skrzyżowania w jej bok czołowo uderzyła kobieta jadąca osobowym Audi, która z ul. Wyszyńskiego skręcała w kierunku zielonogórskiego uniwersytetu.

Kierująca Hyundaiem zjechała na chodnik, natomiast zniszczone Audi zostało na jezdni. Na drogę wyciekły z niego płyny eksploatacyjne. Plamę zneutralizowali później zielonogórscy strażacy.

Na skrzyżowaniu występują nieznaczne utrudnienia w ruchu. Osobówkę zabezpieczyła już pomoc drogowa.Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u