30-latek szedł boso drogą koło Krosna Odrzańskiego. Wracał z byłej pracy z Niemiec

18 październik 2018
Autor: 
30-latek szedł boso drogą koło Krosna Odrzańskiego. Wracał z byłej pracy z Niemiec Redakcja/zdjęcie poglądowe

Nietypowa interwencja policjantów z Krosna Odrzańskiego. Drogą krajową w kierunku miasta na boso szedł 30-letni mężczyzna, który stwarzał zagrożenie na drodze. Mieszkaniec województwa śląskiego figurował w policyjnych systemach jako zaginiony, o czym sam nie wiedział. Wracał on z firmy z terenu Niemiec, ponieważ nie pasowały mu warunki pracy.

Wszystko wydarzyło się w środę, 17 października. - Funkcjonariusze z drogówki otrzymali polecenie, udania się na drogę krajową nr 29, po której na boso miał iść szczupły mężczyzna w wieku około 30 lat, ubrany w ciemnobeżową kurtę i stwarzający zagrożenie na drodze - mówi asp. szt. Justyna Kulka, rzecznik krośnieńskiej policji.

Policjanci znaleźli mężczyznę za miejscowością Osiecznica, jak szedł z butami w ręku nieprawidłową stroną jezdni w kierunku Krosna Odrzańskiego. Jak się okazało 30-letni mieszkaniec woj. śląskiego szedł z firmy z terenu Niemiec, bo jak twierdził nie pasowały mu warunki pracy.

30-latek został sprawdzony w policyjnych systemach. Figurował on jako osoba zaginiona. Jego zaginięcie zgłoszone zostało dzień wcześniej, o czym sam nie wiedział, gdyż jak twierdził zgubił telefon i nie miał kontaktu z najbliższymi. - Funkcjonariusze przewieźli mężczyznę do komendy, gdzie otrzymał jedzenie i picie. Umożliwiono mu także kontakt z rodziną. Cały i zdrowy powrócił do domu - dodaje Kulka.Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u