Dwa zdarzenia drogowe na ul. Waryńskiego w Zielonej Górze. Są utrudnienia w ruchu (ZDJĘCIA)

18 październik 2018
Autor: 
Dwa zdarzenia drogowe na ul. Waryńskiego w Zielonej Górze. Są utrudnienia w ruchu Redakcja

Do zdarzeń na ul. Waryńskiego w Zielonej Górze doszło w czwartek, 18 października, po godzinie 16:00. Na miejsce wysłano służby ratownicze. Występują utrudnienia w ruchu.

Do pierwszego zdarzenia doszło na pasie ruchu w kierunku ul. Staszica. Kierowca czerwonego BMW zatrzymał się przed przejściem dla pieszych. Wtedy z nieznanych przyczyn na jego tył najechał kierujący Oplem Corsa. Na miejsce wysłano dwa zastępy straży pożarnej.

W międzyczasie do podobnego incydentu doszło na przeciwnym pasie ruchu w kierunku ul. Lwowskiej. Ze wstępnych informacji wynika, że kierowca srebrej Hondy chciał przepuścić autobus, który włączał się do ruchu. Sytuacji niezauważył jednak kierowca Mercedesa, który uderzył w tył osobówki. Uszkodzone pojazdy również zabezpieczyli strażacy. Ponadto zneutralizowali oni płyny eksploatacyjne wyciekające z Mercedesa.

Osobom, które brały udział w zdarzeniach nic się nie stało. Obie kolizje przejęli już zielonogórscy policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego. Gdy ustalą oni dokładny przebieg zdarzeń i wypełnią dokumetację pojazdy zostaną sholowane.

Obecnie na ulicy Waryńskiego występują utrudnienia w ruchu. Na obu pasach tworzą się korki.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u