Poważny wypadek na trasie Nowogród Bobrzański - Żagań. Droga zablokowana

19 październik 2018
Autor:  Redakcja
Poważny wypadek na trasie Nowogród Bobrzański - Żagań. Droga zablokowana

Do zdarzenia doszło w piątek, 19 października, kilka minut po godzinie 11 na Drodze Wojewódzkiej numer 295, pomiędzy miejscowościami Dobroszów Wielki i Gorzupia. 

Zderzyły się dwa samochody osobowe. Droga w miejscu wypadku jest zablokowana. Na miejscu zdarzenia pracują służby ratownicze. Nie wiadomo jak długo potrwają utrudnienia, rozbite pojazdy tarasują całą jezdnię. Na drodze rozsypanych jest wiele elementów karoserii pojazdów. Prawdopodobnie jedna osoba została poszkodowana.

Godzina 12:40 - Droga wciąż jest zablokowana, na miejscu wypadku swoje czynności prowadzą funkcjonariusze drogówki. 

Godzina 13:20 - W zdarzeniu brały udział dwa samochody osobowe Volkswagen Caddy oraz Hyundai. Obaj kierowcy podają swoje wersje wydarzeń, żaden z nich nie chce przyznać się do winy. Kierujący Volkswagenem został zabrany na szczegółowe badania do szpitala w Żarach. Nie wiadomo, jak długo droga będzie jeszcze zamknięta. Policjanci wprowadzili objazdy. 

Godzina 15:00 - Trasa jest już przejezdna.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u