Dwie poranne kolizje na Trasie Północnej w Zielonej Górze (ZDJĘCIA)

19 październik 2018
Autor: 
Dwie poranne kolizje w Zielonej Górze Redakcja

Wszystko wydarzyło się w piątek, 19 października, około godziny 7:00. Na Trasie Północnej w Zielonej Górze zderzyły się dwa pojazdy. Tuż po chwili w tym samym miejscu doszło do kolejnego zdarzenia.

Kierowca ciężarówki zatrzymał się na zatoczce. Kiedy otwierał drzwi, w lusterko uderzył go nadjeżdżający ciągnik siodłowy. Tuż za nim jechał bus marki Fiat, który widząc zdarzenie zatrzymał się. Wtedy na jego tył najechał kierowca osobowej Skody, która odbiła się od pojazdu i wyleciała na chodnik.

Na miejscu pracują już policjanci z zielonogórskiej drogówki. Osobom, które brały udział zdarzeniach nic poważnego się nie stało.

Przez kilkanaście minut zablokowany był pas ruchu w kierunku ronda Rady Europy. Obecnie ruch odbywa się bez większych utrudnień.Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u