Klient zaatakował i pobił taksówkarza w Zielonej Górze (ZDJĘCIA)

23 październik 2018
Klient zaatakował i pobił taksówkarza w Zielonej Górze Redakcja

Do zdarzenia doszło we wtorek, 23 października. Tuż po godzinie 18:00 na ul. Strumykowej w Zielonej Górze klient pobił taksówkarza i uszkodził jego samochód. Mężczyzna został już zatrzymany.

Sprawca tego incydentu zamówił kurs z centrum miasta na ul. Strumykową. Był pod wpływem alkoholu. Kiedy taksówkarz z jednej z zielonogórskich korporacji dojechał z nim we wskazane miejsce, mężczyzna rzucił na przednie siedzenie stuzłotowy banknot. Gdy taksówkarz zaczął wydawać resztę 30-latek uderzył go w głowę.

Następnie doszło do szamotaniny. Klient zaczął bić i szarpać taksówkarza. Już po chwili ukradł mu portfel, wysiadł z taksówki i zaczął kopać samochód. Wyrwał on tablice rejestracyjne i urwał lusterko. Poszkodowany zamknął się w pojeździe i zdążył zatelefonować pod numer alarmowy.

Na miejsce wezwano patrol policji. Z zebranych przez nas informacji wynika, że napastnik został już zatrzymany. W międzyczasie na miejscu zdarzenia zjawił się zespół pogotowia, który przebadał pobitego taksówkarza.

Zatrzymany to 30-letni zielonogórzanin. W chwili osadzania w policyjnym areszcie miał w organizmie niemal promil alkoholu. Był agresywny także wobec policjantów. Po wytrzeźwieniu usłyszał zarzut rozboju, ale nie przyznał się do zarzucanego mu czynu.Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u