Nowa Sól: "Idzie Grześ przez wieś, worek marihuany niesie". 30-latek wypchał go po brzegi (ZDJĘCIA)

24 październik 2018
"Idzie Grześ przez wieś, worek marihuany niesie". 30-latek wypchał go po brzegi KPP Nowa Sól

Sytuacja niemalże identyczna jak w znanym wierszu. 30-letni mężczyzna szedł przez centrum miasta niosiąc na plecach worek pełen marihuany. Gdy zobaczył policjantów, zaczął uciekać, lecz już po chwili został zatrzymany. Zabezpieczono przy nim blisko dwa kilogramy marihuany. Mieszkaniec Nowej Soli za swoje czyny odpowie teraz przed sądem.

Wszystko wydarzyło się w sobotę, 20 października. Nowosolscy policjanci z Wydziału Prewencji podczas patrolowania centrum zauważyli młodego mężczyznę, który na ich widok natychmiast zaczął uciekać. Uwagę mundurowych od razu przykuł wypchany worek, który niósł on na plecach.

Funkcjonariusze dogonili uciekiniera, wylegitymowali i dokonali kontroli osobistej. - Mieli oni przypuszczenie, że 30-latek może mieć w worku rzeczy pochodzące z przestępstwa. I tym razem czujność policjantów nie zawiodła. Okazało się, że w worku znajdowała się marihuana - mówi st. sierż. Justyna Sęczkowska, rzecznik nowosolskiej policji.

Z posiadanego towaru 30-latek otrzymałby blisko 1800 porcji narkotyków. Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Usłyszał już zarzuty posiadania znacznej ilości środków odurzających. - Mieszkaniec Nowej Soli za popełnione przestępstwo odpowie przed sądem - dodaje Sęczkowska.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u