Żołnierze US Army gubili ładunek na trasie S3. Zatrzymano ich koło Nowej Soli

25 październik 2018
Żołnierze US Army gubili ładunek na trasie S3. Zatrzymano ich koło Nowej Soli Pixabay

Do zdarzenia doszło w czwartek, 25 października, po godzinie 15:00. Amerykańscy żołnierze jechali trasą S3 na odcinku pomiędzy Nową Solą, a Zieloną Górą. W międzyczasie nasz czytelnik poinformował, że żołnierze po drodze gubią ładunek.

Kolumna pojazdów jechała w kierunku Zielonej Góry. Żołnierze nie wiedzieli jednak, że z ciężarówki wypada im ładunek. Inni kierowcy próbowali ich zatrzymać, lecz bezskutecznie. O wszystkim powiadomili oni operatora Wojewódzkiego Centrum Powiadamiania Ratunkowego, który przekazał zgłoszenie policji.

Na trasę S3 natychmiast wyjechały patrole z Nowej Soli oraz Zielonej Góry. Po kilkunastu minutach tuż przy granicy powiatów zatrzymali ich nowosolscy policjanci. Wówczas okazało się, że wojskowi gubili kanistry na wodę.

Żołnierze ponownie pakują ładunek. Na trasie nie występują utrudnienia w ruchu.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u