Naczepa wypięła się od ciężarówki i zablokowała ruch na ul. Batorego w Zielonej Górze

25 październik 2018
Autor: 
Naczepa wypięła się od ciężarówki i zablokowała ruch na ul. Batorego w Zielonej Górze Redakcja

Kierujący wyjeżdżał ciężarówką z terenu jednej z firm ulokowanej przy ul. Stefana Batorego w Zielonej Górze. Nagle od ciągnika siodłowego wypięła się naczepa, która całkowicie zablokowała drogę w kierunku ronda na Trasie Północnej.

Kierowca ciężarówki skręcał w kierunku ronda Stefana Batorego. Kiedy wyjechał na ulicę doszło do wypięcia się naczepy, która zablokowała dwa pasy ruchu. Na miejsce wysłano dwa patrole z zielonogórskiej drogówki.

Ponownym podłączeniem naczepy do ciągnika siodłowego zajęła się pomoc drogowa. W międzyczasie policjanci zablokowali dojazd od ul. Energetyków. Do zdarzenia wyjechał również zastęp straży pożarnej, który usunie z jezdni plamy oleju hydraulicznego.

Godzina 17:15 - Droga została odblokowana.

Znajdujesz się w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Informuj i bądź poinformowany! Skontaktuj się z nami przez stronę na Facebooku lub mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u