Zawalony mur przy schodach zielonogórskiej kamienicy przyczyną interwencji strażaków (ZDJĘCIA)

25 październik 2018
Zawalony mur przy schodach zielonogórskiej kamienicy przyczyną interwencji strażaków Redakcja

To dość nietypowe zdarzenie. W czwartek, 25 października, przed godziną 20:00 do dyżurnego zielonogórskich strażaków wpłynęło zgłoszenie o zawalonym murze przy ul. Fabrycznej.

Murek znajdował się tuż przy schodach wejściowych do budynku nr 7. Mieszkańcy przypuszczają, że to w wyniku starości zawalił się on na drogę wewnętrzną. Jeden z lokatorów postanowił poinformować o tym służby ratownicze dzwoniąc do Wojewódzkiego Centrum Powiadamiania Ratunkowego w Gorzowie Wielkopolskim (112).

Pod wskazany adres wysłano jeden, techniczny zastęp strażaków. Na miejsce przybyli też policjanci. Wówczas przed budynkiem znajdowali się wszyscy mieszkańcy kamienicy. Pomimo to strażacy ze względów bezpieczeństwa zabezpieczyli teren taśmą.

Po kilkudziesięciu minutach na ul. Fabrycznej zjawił się zarządca obiektu. Strażacy przekazali miejsce zdarzenia do jego dyspozycji.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u