Pożar w budynku w centrum Zielonej Góry (ZDJĘCIA)

25 październik 2018
Autor: 
Pożar w budynku w centrum Zielonej Góry Redakcja

Trzy zastępy straży pożarnej wysłano po godzinie 20:00 do zadymienia wydobywającego się z okien budowanego obiektu przy ul. Św. Jadwigi w Zielonej Górze. - Dym był bardzo drażniący - relacjonuje świadek zdarzenia.

Pierwsze zastępy bardzo szybko pojawiły się na miejscu. Dym wydobywał się z okien na I piętrze. Strażacy z założonymi aparatami powietrznymi po rozwinięciu tzw. "linii szybkiego natarcia" od razu udali się do środka obiektu.

Już po chwili pożar został ugaszony. Ogniem objęte były ubrania robocze. Świadkowie twierdzą, że było to celowe podpalenie. W międzyczasie strażacy przystąpili do dokładnego przeszukania całego obiektu. Wszystko w ramach upewnienia się, iż w budynku nie przebywa żadna osoba potrzebująca pomocy.

MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u