Poszukiwany zaginiony Franciszek Wyźliński

02 listopad 2018
Autor: 
Poszukiwany zaginiony Franciszek Wyźliński KPP Głogów

Komenda Powiatowa Policji w Głogowie, poszukuje 72 - letniego mieszkańca Głogowa. Zaginiony 1 listopada 2018r. o godz. 15.00 wyszedł z miejsca zamieszkania, udając się rowerem na cmentarz komunalny w Serbach. Do dzisiaj nie powrócił do domu i nie skontaktował się z rodziną.

ZAGINIONY:

Franciszek Wyźliński lat 72

RYSOPIS:

Wzrost 170cm, waga 70 kg, szczupłej budowy ciała, włosy krótkie siwe, oczy piwne, nos duży, uszy przylegające, brak uzębienia. Znaki szczególne : blizna po przepuklinie pachwinowej po prawej stronie.

UBIÓR:

Kurtka skórzana koloru ciemna zieleń do pasa, sweter koloru siwego, spodnie materiałowe ciemne, koszula w kratkę kolorowa na krótki rękaw, buty kozaczki koloru ciemnego.

Wszystkie osoby mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionej osoby, prosimy o kontakt osobisty lub telefoniczny pod numer:

76 7277343 lub 76 7277271 w godz. 7.30 – 15.30 oraz całodobowo pod numer telefonu alarmowego 997.

Źródło: KPP Głogów

KMB

 
Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

 • Nowa Sól: Starszy mężczyzna zapomniał, gdzie zaparkował samochód. Pomogli policjanci

  Nowa Sól: Starszy mężczyzna zapomniał, gdzie zaparkował samochód. Pomogli policjanci

  Dzielnicowi sierż. Grzegorz Partatus i st.sierż. Rafał Wójcik odnaleźli osobowego Peugeota, należącego do mieszkańca powiatu głogowskiego. Mężczyzna starał się na własną rękę zlokalizować swoje auto, które wcześniej gdzieś zaparkował. Po nieudanej próbie zwrócił się o pomoc do nowosolskiej Policji. Funkcjonariusze po intensywnych poszukiwaniach zadzwonili z informacją o odnalezieniu „zguby”. Mężczyzna nie krył wzruszenia i słów pochwały dla stróżów prawa.

 • Czy rozpoznajesz tego mężczyznę? (ZDJĘCIA I FILM)

  Czy rozpoznajesz tego mężczyznę? (ZDJĘCIA I FILM)

  Policjanci z Komisariatu II poszukują mężczyzny podejrzewanego o kradzież tabletu z mieszkania bloku przy ul.Wyszyńskiego 10 w Zielonej Górze. Osoby, które rozpoznają mężczyznę na nagraniu oraz zdjęciach proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny.

 • Podwodne szkolenie (ZDJĘCIA)

  Podwodne szkolenie (ZDJĘCIA)

  Zakończyło się trwające, w pierwszej połowie lutego szkolenie nurków z 5 batalionu saperów.

 • Niemiecka policja prosi o pomoc

  Niemiecka policja prosi o pomoc

  Marek Słomka to osoba zaginiona i poszukiwana przez Policję w Brandenburgii. Osoby posiadające informacje o miejscu jego pobytu proszone są o kontakt z centrum współpracy w Świecku.

 • PILNE - portret pamięciowy poszukiwanego

  PILNE - portret pamięciowy poszukiwanego

  Komenda Miejska Policji w Zielonej Górze poszukuje mężczyzny podejrzewanego o usiłowanie przestępstwa w dniu 16 sierpnia 2018 roku między godziną 15:00/15:15 w windzie bloku przy ul. Owocowej w Zielonej Górze.
 • Krosno Odrzańskie: Pijany 55-latek z cofniętymi uprawnieniami wiózł poszukiwanego

  Krosno Odrzańskie: Pijany 55-latek z cofniętymi uprawnieniami wiózł poszukiwanego

  Policjanci z Krosna Odrzańskiego zatrzymali do kontroli drogowej pijanego 55-latka, który kierował osobówką pomimo decyzji starosty o cofnięciu uprawnień do kierowania. Ponadto do kontroli okazał on duńskie prawo jazdy, które wzbudziło wiele wątpliwości co do jego autentyczności. W pojeździe znajdował się też pasażer, na którego wystawiono nakaz zatrzymania i doprowadzenia na czynności.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u