Zielona Góra: Zderzenie ciężarówki z osobówką na trasie S3 (ZDJĘCIA)

09 listopad 2018
Autor: 

Do zdarzenia doszło w piątek, 9 listopada, po godzinie 7:30. Na Trasie S3 na wysokości węzła Zielona Góra - Południe (Racula) samochód ciężarowy uderzył w osobowkę. Droga była zablokowana, później wprowadzono ruch wahadłowy.

Winna temu zdarzeniu jest kobieta z osobowego Volkswagena Passat. Niezgodnie z prawem zaczęła ona zawracać na drodze ekspresowej. Manewru niezauważył kierowca nadjeżdżającego ciągnika siodłowego marki Mercedes i uderzył w lewy bok samochodu.

Na miejsce wysłano 2 zastępy straży pożarnej, zespół pogotowia oraz patrol policji. Strażacy zabezpieczyli rozbite pojazdy, a ratownicy przebadali osoby biorące udział w zdarzeniu.

Na początku droga była zablokowana. Później policjanci wprowadzili wahadłową organizację ruchu.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u