Poszukiwania 53-latki koło Sławy. Służby znalazły ciało kobiety

09 listopad 2018
Autor: 
Poszukiwania 53-latki koło Sławy. Służby znalazły ciało kobiety Redakcja/zdjęcie poglądowe

W pobliżu Sławy od samego rana prowadzono poszukiwania za 53-letnią kobietą, która po wyjściu z pracy nie wróciła do domu. W akcję zaangażowani byli strażacy, policjanci oraz mieszkańcy. Po południu służby znalazły ciało zaginionej.

Kobieta zaginęła w środę, 7 listopada. Tuż po godzinie 7:00 wyjechała do pracy rowerem. Po kilku godzinach opuściła pieczarkarnię w Łupicach i nie wróciła do domu. Ponadto nikt nie miał z kobietą żadnego kontaktu.

W piątek o godzinie 9:00 rozpoczęły się poszukiwania 53-latki. Do akcji kierowanej przez policjantów dołączyli strażacy oraz wszystkie osoby chętne do pomocy. Później do działań wyjechali również ratownicy z Grupy Poszukiwawczo-Ratowniczej OSP "Jarogniewice" w Zielonej Górze.

Około godziny 16:30 służby natknęły się na zwłoki. Z informacji, do których dotarli dziennikarze NewsLubuski.pl wynika, że funkcjonariusze po wstępnej identyfikacji jednoznacznie wskazali na zaginioną 53-latkę. Ponadto bardzo możliwe jest, że popełniła ona samobójstwo.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.