Żary: 68-letni Jerzy Wojda wyszedł ze szpitala i zaginął. Policja prosi o pomoc

10 listopad 2018
Autor: 
Żary: 68-letni Jerzy Wojda wyszedł ze szpitala i zaginął. Policja prosi o pomoc KPP Żary

Żarscy policjanci poszukują 68-letniego Jerzego Wojdę, który zaginął we wtorek, 23 października, tuż po wyjściu ze szpitala. Funkcjonariusze proszą, aby każda osoba mająca informacje mogące przyczynić się do ustalenia losu 68-latka skontaktowała się z KPP w Żarach lub dzwoniąc pod numer alarmowy 112.

Mężczyzna zaginął tuż po wyjściu ze Szpitalnego Oddziału Ratunkowego. Ostatni raz widziany był tego samego dnia w godzinach 17:00-18:00 przy ul. Chopina w Żarach w rejonie marketu Intermarche. Od tej pory z 68-latkiem nie ma żadnego kontaktu i nie znane jest jego miejsce pobytu.

Wygląd zaginionego:

  • Wzrost - około 170 cm
  • Budowa ciała - szczupła
  • Włosy - krótkie, siwe
  • Oczy - piwne
  • Zarost na brodzie

Znakiem szczególnym, po którym można rozpoznać 68-latka jest tatuaż na jednym z ramion (symbol węża owiniętego na mieczu). Ponadto mężczyzna kuleje na prawą nogę. W dniu zaginięcia ubrany był w kurtkę koloru siwego.

- Wszystkie osoby, które kontaktowały się z zaginionym lub posiadają informacje na temat jego miejsca pobytu proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Żarach, funkcjonariuszami prowadzącymi sprawę poszukiwawczą pod nr tel. 690-106-816 i 690-106-612 lub dzwoniąc na numer alarmowy 112 - mówi kom. Aneta Berestecka, rzecznik żarskiej policji.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u